Consulting w obszarze informatyki

Często firmy decydują się na zmianę dotychczasowego systemu ERP/CRM/SFA lub myślą o jego przebudowie. Innym typowym przypadkiem jest również konieczność implementacji elektronicznej wymiany informacji pomiędzy poszczególnymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie. Tu z pomocą przychodzi JM.NET. Posiadamy specjalistyczne doświadczenie w integracji różnych systemów z punktu widzenia wymiany danych jak również baz danych.

Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie doradztwa dla przedsiębiorstw w wyborze odpowiedniego systemu zarządzania. Mamy doświadczenie przy wdrożeniach systemów takich potentatów jak: SCALA, IMPULS BPSC, TEMA, TETA, EMIGO, ANICA. Jesteśmy gotowi na przeprowadzenie analizy struktury danego przedsiębiorstwa i pomoc w wyborze najlepszych platform z zakresów: zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania kontaktami z klientami oraz automatyzacji procesów sprzedaży.

W wielu przypadkach w firmach funkcjonują już systemy z poszczególnych obszarów, jednakże Zarząd nie jest zadowolony z ich wydajności i pomocy w prowadzeniu biznesu. Tu z pomocą przychodzi firma JM.NET. Dzięki znajomości dużej ilości systemów wspomagających prowadzenie przedsiębiorstwa dysponujemy odpowiednią wiedzą, aby pomóc w wyborze oraz wdrożeniu najlepszej możliwej platformy.

Odnośniki powiązane:
Systemy ERP:
http://www.bpsc.com.pl
http://www.epicor.com/poland/Pages/default.aspx
http://www.teta.com.pl
Systemy SFA:
http://www.emigo.pl/emigo
http://www.anicasystem.pl/en


© 2010-2021 JMNet. Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie strony www: websign.pl
projekt graficzny: www.mediacare.pl