Kim jesteśmy?

Firma JM.NET powstała w 2003 roku. Trzonem naszej działalności są szeroko pojęte usługi informatyczne. Duże zapotrzebowanie na usługi w sektorze IT oraz jego szybki rozwój były bezpośrednim czynnikiem wpływającym na decyzję o powstaniu JM.NET. Właścicielem firmy jest mgr inż. Jarosław Marczak, absolwent Politechniki Częstochowskiej – kierunek Informatyka.

Wieloletnie doświadczenie na rynku IT pozwala nam na zaoferowanie usług profesjonalnych, popartych wyborem najnowszych i najlepszych technologii wdrażanych przez odpowiednio wykwalifikowanych konsultantów.

Wraz z początkiem funkcjonowania JM.NET koncentrowała się na kompleksowej obsłudze informatycznej firm z różnych branż. Rozwój technologii informatycznych wymusił jednak zmianę profilu i wyspecjalizowanie się w określonych gałęziach.

Aktualnie koncentrujemy się na zarządzaniu środowiskami bazodanowymi, analizie biznesowej, projektach oraz implementacji środowisk opartych o technologie Oracle, IBM oraz Novell Services. Zakres naszych usług obejmuje administrację baz Oracle, optymalizację baz Oracle, administrację serwerami opartymi o produkty Novell'a oraz indywidualne zarządzanie systemami w ramach bieżącej infrastruktury Klienta.

Poprzez stałą współpracę z szeregiem Klientów posiadamy duże doświadczenie w różnego rodzaju projektach, a dzięki uczestnictwie w zaawansowanych szkoleniach technicznych nasza wiedza jest aktualna. Pozwala nam to na zaoferowanie usług dedykowanych dla danego odbiorcy, poprzedzonych wnikliwą analizą i audytem.


© 2010-2021 JMNet. Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie strony www: websign.pl
projekt graficzny: www.mediacare.pl