Novell GroupWise

System Novell® GroupWise® 8 podnosi produktywność użytkowników na nowy poziom, udostępniając pierwszą w pełni funkcjonalną przestrzeń do obsługi poczty elektronicznej oraz organizacji pracy zespołowej w celu realizowania zadań opartych na wiedzy. Przestrzeń roboczą GroupWise 8 stworzono pod kątem wykorzystania współczesnych korporacyjnych sieci społecznościowych i wykorzystano w niej mechanizmy Web 2.0 do wspomagania kontaktów międzyludzkich.

W GroupWise 8 można korzystać z systemów wiki czy blogów bezpośrednio z poziomu skrzynki pocztowej, a ulubione witryny internetowe dodawać do panelu swojego widoku domowego. Co więcej, osobisty kalendarz można publikować nie tylko w obrębie przedsiębiorstwa czy instytucji wyposażonej w GroupWise, ale także poza nią, by umożliwić współpracownikom, partnerom czy kontrahentom synchronizację informacji z posiadanym terminarzem.

Novell GroupWise 8 pozwala osiągnąć nowy poziom produktywności, usprawniając łączność, komunikację i współpracę – kluczowe czynniki powodzenia w biznesie. GroupWise pracuje tak, jak Ty. Ponadto wyróżnia go bardzo korzystny stosunek możliwości do ceny. W przypadku GroupWise występuje tylko jeden koszt – koszt licencji na GroupWise. Licencja ta obejmuje wszelkie role serwera (w GroupWise są to domeny, urzędy pocztowe i bramki), licencje klienckie i możliwość klastrowania usług GroupWise. Oprócz tego, jak już wspomniano nabywcy GroupWise 8 mają uprawnienie do dowolnej liczby licencji SUSE Linux Enterprise Server 10 niezbędnych do obsługi środowiska GroupWise. W przypadku instalacji GroupWise na Open Enterprise Server 2 mają również prawo użytkować bez żadnej dopłaty dowolną liczbę dwuwęzłowych klastrów.

Więcej informacji:
http://www.novell.com/poland/resourcecenter/Novell_GroupWise_8_Broszura_produktu.pdf
Materiał zaczerpnięty z :
http://www.novell.com/poland/resourcecenter/Novell_GroupWise_8_Broszura_produktu.pdf


© 2010-2021 JMNet. Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie strony www: websign.pl
projekt graficzny: www.mediacare.pl