Systemy Novell

Systemy Novell Netware stanowiły i wielu przypadkach stanowią nadal najbardziej stabilny i niezawodny trzon infrastruktury informatycznej. Bardzo popularne w latach 90-tych XX wieku Netware 3.1 następnie 4.12, aż w końcu wersja 5 na przełomie wieków. W pewnym momencie jednak firma Novell zauważyła pewne ograniczenia płynące z architektury systemów opartych o jądro Netware i wykonała świetny krok w postaci zakupu niemieckiej firmy SuSe Linux. Od tamtego momentu Novell stał się potentatem na rynku dostawców oprogramowania serwerowego.

Novell przeniósł wszystkie swoje główne usługi (eDirectory, Groupwise, Zenworks, iFolder) na platformę linuxową (zostawiając oczywiście wybór platformy Netware jako alternatywy). Jak czas pokazał, stabilny i wydajny Suse stał się bardzo popularnym serwerowym systemem operacyjnym na rynku.

Stąd też JM .NET sugeruje swoim Klientom wybór systemu sieciowego w postaci Suse Linux Entreprise Server wraz z wszelkimi usługami Novell’owymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach o różnym stopniu zaawansowania. Czyni nas to godnym zaufania partnerem w tego typu projektach.


© 2010-2021 JMNet. Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie strony www: websign.pl
projekt graficzny: www.mediacare.pl